خسارت 200 میلیارد تومانی کرونا به سازمان ورزش شهرداری تهران

مدیر کل سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: از اول آذر به مدت 2 هفته 1100 مجموعه ورزشی با توجه به دستورالعمل جدید ستاد ملی مبارزه با کرونا وزارت ورزش تعطیل شده و بازگشایی آنها بستگی به تصمیم ستاد دارد.

  • کد خبر: 910
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: سه شنبه 4 آذر 1399 - 18:39

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا، امیر محسنی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به مصوبه جدید ستاد ملی مبارزه با کرونا، نزدیک به 1100 مجموعه ورزشی شهرداری تهران نیز از اول آذر به مدت دو هفته برای مبارزه با این بیماری تعطیل شده و بازگشایی مجدد این مجموعه ها بعد از تاریخ اعلام شده بستگی به دستورالعمل جدید این ستاد دارد.

وی گفت: از زمان شیوع بیماری کرونا تا به الان 200 میلیارد تومان به سازمان ورزش شهرداری تهران خسارت وارد شده و 80 رشته ورزشی قابلیت اجرایی ندارند که البته برای کاهش آسیب های وارد شده سعی کردیم‌ از طریق فضای مجازی با برگزاری مسابقات مختلف شهروندان تهرانی را به انجام فعالیت های ورزشی تشویق کنیم و ارتباط خوبی را به صورت آنلاین با آنها برقرار کنیم.

محسنی اضافه کرد: متاسفانه در طی مدت شیوع کرونا، هیچ درآمدی نداشتیم و آسیب زیادی متوجه سازمان ورزش شهرداری تهران شده است اما چون سلامتی مردم برای ما اهمیت زیادی دارد تلاش می کنیم از این اپیدمی به عنوان یک فرصت استفاده کنیم و به کارهای عقب افتاده خود بپردازیم.

مدیر کل سازمان ورزش شهرداری تهران یکی از اقدامات انجام شده در طی مدت شیوع بیماری کرونا را بازسازی مجموعه های ورزشی عنوان کرد و افزود: بازسازی مجموعه های ورزشی یکی از اقدامات مهمی بود که در طی این مدت فرصتی را برای ما فراهم کرد تا مجموعه هایی که نیاز به بازسازی دارند، زودتر کار بازسازی آنها را انجام دهیم.

بیشتر بخوانید:

وی در پایان گفت: آموزش مربیان از دیگر برنامه هایی است که سعی کردیم در فرصت ایجاد شده به خوبی از آن استفاده کنیم و سطح علمی مربیان خود را ارتقا دهیم.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف