براساس ابلاغیه استانداری تهران؛
ابلاغ تعطیلی یک هفته‌ای ادارات دولتی تهران

معاون توسعه و مدیریت منابع استاندار تهران گفت: همه ادارات دولتی این استان به غیر از آن دسته که خدمات ضروری ارائه می‌کند، از امروز تا 14 آذر تعطیل می‌شود.

  • کد خبر: 933
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: شنبه 8 آذر 1399 - 15:38

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا ، غلامرضا عباس پاشا، معاون توسعه و مدیریت منابع استاندار تهران روز شنبه هشتم آذرماه در گفتگو با خبرنگاران افزود: با توجه به اعلام معاون محترم رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص به حداقل رسیدن حضور کارکنان در شهرهای با وضعیت قرمز، کارمندان دولت از امروز تا 14 همین ماه و به منظور قطع انتقال شیوع بیماری کرونا از حضور فیزیکی در محل کار معاف هستند.

وی تاکید کرد: حضور کارکنان در موارد ضروری بنا به تشخیص بالاترین مقام مسئول دستگاه اجرایی حداقل تا سقف یک سوم امکان‌پذیر بوده و فقط حضور مدیران و معاونان دستگاه‌های اجرایی استانی و شهرستانی الزامی است.

وی با تاکید بر اینکه حضور کارکنان برای ارائه خدمات ضروری بر اساس تشخیص بالاترین مقام اجرایی صورت می‌پذیرد، تاکید کرد: در این ایام نظارت بازرسان ویژه‌ استانداری و فرمانداری‌ها جهت رصد شرایط تشدید می‌شود.

عباس پاشا اعلام کرد: در این ایام به منظور تشدید نظارت بازرسین ویژه‌ای از طریق نهاد‌های نظارتی استانداری و فرمانداری‌ها جهت رصد شرایط فعال می‌شوند و در صورت مشاهده عدم اجرای ضوابط بهداشتی اعمال قانون می‌شوند.

 

بیشتر بخوانید:

 

 

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف