در تعطیلات عید سعید قربان
جاده‌های شرق تهران بسته می‌شود/ لغو موقت مجوزهای تردد

تردد خودرو از خروجی‌های شرق تهران در تعطیلات عید سعید قربان بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا ممنوع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا سردار کیومرث عزیزی درجمع خبرنگاران گفت: در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا از ساعت 12 ظهر سه شنبه 29 تیرماه تا 7 صبح روز دوشنبه 4 مرداد ،محدودیت‌ها برای تردد در محورهای شرق استان تهران توسط پلیس اعمال می‌شود. علاوه بر این، عبور خودروهای با پلاک غیربومی نیز در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران ممنوع بوده و با متخلفان برخورد قانونی شده و به سمت مبداء بازگردانده می‌شوند.

عزیزی افزود: پلیس شرق استان تهران در 5 محور چرمشهر – ورامین، گرمسار – شریف‌آباد پاکدشت، دماوند – فیروزکوه، فیروزکوه – دماوند و آبعلی به سمت جاده هراز مستقر شده از ورود خودروهای غیربومی و خروج خودروهای بومی ممانعت به عمل می‌آورند.

این مقام مسئول گفت: مبلغ جریمه برای خودروهای متخلف در این طرح یک میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

 او با تقدیر از همکاری شهروندان در طرح‌های قبل ستاد ملی کرونا اظهار داشت: هر چند که پلیس تلاش دارند تا با تذکر و ارشاد، از ورود و خروج خوروهای غیربومی و بومی به استان تهران جلوگیری کند ولی در صورت تمکین نکردن رانندگان، با آنان برخورد قانونی کرده و آنان را به مبداء باز می‌گردانند.

بیشتر بخوانید 

###

 

فرماندهی انتظامی شرق استان تهران تأکید کرد: کلیه مجوزهای تردد صادره شده دارای تاریخ، در اجرای این طرح فاقد اعتبار بوده و مقرر شده تا هیچ مجوز جدیدی برای خودروها صادر نشود.

فرماندهی انتظامی شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، قرچک، پیشوا، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.

-----